Kuzucuk 2 yaşındaaaaaa

Canım Kuzucumun 2 yaşına 4 gün kala doğum günüsünü kutladık. Artık 2 yaşında. Zaman ne çocuk geçiyo hiç anlayamıyorum. Mira doğmadan önce zamanın hızlı aktığını bu kadar net görmüyoduk. Mira doğduktan sonra zaman bizim için resmen somutlaştı. Büyüdüğünü gördükçe hüzünleniyorum. Her saniyesi ayrı bi keyif , kaçırıcam diye korkuyorum.. İyki doğurmuşum:)

Geçen gün markette bi oyuncak beğendi, saçma bir oyuncaktı. Bırakalım dedim. Bana kurduğu cümle aynen şu ” ozman ben biyas oynuyum buydaa gecerken, soya yeyine koyalım oluymu” . Böle bir cümle kuracağını doğduğunda hayal bile edemezdim.

 

Biraz doğum günüsünden bahsedelim. Herkeslere şöle bir davetiye yolladık önce:

 

Sonra gün geldi çattı ufak ufak hazırlıklara başladık. Elimizden geldiğince pastalar börekler yaptık. Babişko 50 ye yakın balon şişirerek kendini aştı. (koluna gurban). Terasımızı kızımın en sevdiği şeyle balonlarla süsledik.

Kızımda cicilerini giydi, süslendik. Herkesler yavaş yavaş gelmeye başladı.

Kızımın pastası bu sene kelebekti. Çok güzel bir pastaydı.

 

Terasımısda ufakta bir konser olacaktı. Ritmik Mimik yeni şarkılarını söyleyecekti. Ama önce sahneye kuzu çıktı. Hayranlarıda kuzuyu yalnız bırakmamıştı.

Kuzunun doğum gününü kutlamak bahane maksat dostlarla çok güzel vakitler geçirmek. Saolsunlar geldiler harika bir gün geçirdik. Hepsini çok seviyorum. Ama artık seneye kuzu kendi arkadaşlarıyla doğum günü kutlama ister heralde. 2 senedir doğum gününde yaş ortalaması 30 çünkü :))

Bu seneki hediyemiz ise mira değişiyle ” yurdaa gülüü” ydü.

 Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 thoughts on “Kuzucuk 2 yaşındaaaaaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir