bu seneyi de bitirdik artık

 

Daha aralığın başında yılı bitirdim gibi oldu, o psikolociye girdim bile, koskoca 1 ayı yedim evet ohhh. Ama bu yıl pek bi aksiyonlu oldu yaf. Artık bu aralık ayında daha neolabilir diye düşünüyorum.

 

Çoculuktan beri piyano hayalim vardı, piyanom oldu, bu yaştan sora gidip burnumu deldirdim, kuzucuk okula başladı, dünyanın en güzel yerlerinde kuzu sırtımda gezdim karadenizde,ritmik mimik e deli gibi uğraştığım 2000 fotoyu işlediğim klibi bitirdim, ofisi taşıdık, yeni ev planları yaptık, kuzu tam 3 yaşına girdi, oyunumuzu çıkardık, Kılkuyruk Popiler basıldı yaa daha ne olsun, kendi kitaplarımı bütün büyük kitapçılarda gördüm, Umut Karadağ hocam oldu, Ahmet Mümtaz Taylanla çok güzel sohbetler ettim, Ferhan Şensoyla yemek yedim, Meltem Cumbulla haftasonu geçirdim dertleştim oyunculuk çalıştım (daha Mert Fırat var sırada), Goran Bregoviç izledim yine yıllardan sonra, yemek firmasının yolladığı yemek sepetinde fare çıktı mesela değişik bi tecrübe oldu bu da bu sene, kuzucum tam arkadaş kıvamına geldi bu sene çok mantıklı sohbetler ediyoruz onunla beraber şarkılar söylüyoruz, robotumuz sipariş aldık teslim bile ettik, çok üzüldüğümüz zamanlarda oldu çok oldu hatta, ama ben burda şimdi onları yazmıyım bence, en güzeli sağlığımız iyiydi maşalaa.

 

Ha bu arada son 10 gündür sağolsun taa Bangladeşlerden hacker lar bütün sitelerimi hacklemişler, hiç üşenmemişler. Kurtaracaz diye anamız ağladı. Siteme kavuşup yazı yazabildiğime de çok memnunum şuan. Onlarada burda een içten küfürlerimi gönderiyorumm.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir