Minik canafar 3 yaşında…

 

Minik kuzucum 3 yaşına geldi bile. Zaman nası hızla geçiyo valla koşturmadan hiç birşey anlamıyorum. Karadenizde ve egede bir sahil kasabasında yaşamak istiyorum, oralarda zaman daha yavaş gerçekten. Tadını çıkara çıkara, denizi dinleye dinleye ohh miss. Kim bilir belki olur.

 

 

İlk defa bu sene kuzucuk kendi arkadaşlarıyla doğum gününü kutladı. Baya yadırgadı tabi, daha önceki doğum günlerinde genelde yaş ortalaması 30 olduğu için. Okulda öğretmeni de davul babadan davullarını tanıtmasını istemişti. Doğum günüyle birleştirip ufak bir ritm atölyesi yapmaya karar verdik. Konu olarak sevimli canavarları seçtim. Kuzuya minik canavar prenses kıyafet yaptım. Evdeki tşörtüne keçeden canavar işledim. Şu en dandik tüllerdende bir tütü yaptım. Kafasınada canavar taç yaptım. Kostüm maliyeti toplamda 10 tl yi geçmemiştir. Kuzunun arkadaşlarına da değişik değişik canavar taçlarından yaptım.  Tütü yapılışı burada… Taçlar içinde buradan esinlendim.

 

Sonra minik canavarlar için davul baba onlarında birebir enstrumanları kullandığı ritimli oyun hazırladı. Hepsi çok başarılıydı. Çok eğlendiler.

 

 

Sonra hafta sonu Poyraz, teze, anane, dede hepsi kuzunun doğum günü için geldiler. Kuzucumla Poyraz  birbirlerini çok özlemişlerdi. Cumartesi günü tüm aile olarak kahvaltıya gittik, bebişler orada çok eğlendiler. Sonra onları alıp Nata Vega Outletteki Akvaryuma götürdük. Bence gayet güzel bir akvaryum, yurtdışındada çok akvaryuma gittim, onlar kadar başarılı. Tüm aile çok güzel bir haftasonu geçirdik.

 

 

 

 

 

 

Minik kuzucum hep böyle mutlu ol, seni çok seviyorum, iyi ki doğdun, iyi ki doğurdum…

 

 Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 thoughts on “Minik canafar 3 yaşında…

  1. durununannesi dedi ki:

    merhabalar bloğunuzu yeni gördüm ve böyle güzel bir bloğu neden daha önce görmediğimi bilmiyorum açıkçası 🙂
    hemen takibe alıyorum..
    bize de bekleriz..
    görüşmek üzere 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir