Mira için yaptıklarım

Mira doğmadan önce ve daha sonrasın onun için bir sürü uydurmasyon bişiler yaptım. Onları derleyip toplayım dedim.

1- Kapı süsü: Mira daha doğmadan yapılmış kapı süsümüz halen kızımın odasının kapısında asılı. İncik cincikçilerden tüm malzemeleri almak mümkün.


2- Bebek şekeri sepeti: Evde kullanılmayan bir sepet kaplanmak ve süslenmek suretiyle yapılmıştır. İçindeki şekerlerde hamile hamile ulusa gidilerek alınmış ve içine konulmuştur.
3- Babanın atletinden ve tişörtünden keserek yapılmış bere: Evde Muratın olmadığı bir zaman dolabından bulunan tişört ve atletlerle yapılmış güzide beremiz herkes tarafından çok beğenilmiştir. Tabi muratın bu durumdan haberi olmaması ve kesilen tişörtleri bilmeden giymesi sonucunda ortaya çıkan durumla çok komedi bir ortam oluşmuştur.

4- Ayakkabımsı patik: Yine dellenilen bi vakitte intternettende esinlenerek örlen ayakkabımsı patiğimiz kuzucuğun elbiseleriyle hoş bir kreasyon yaratmıştır.

5- Bay altın yastığı: Şuan halen yolda olan canım kardeşçimin göbüşündeki beyefendi için yine internetten esinlenerek yapılmış altın yastığı son tasarımlar arasındadır.

6- Çingen modeli taşıyıcı (yada havalı ismiyle sling): Nezmandır yapmayı düşündüğün ama anca becerebildiğim taşıyıcı için kumaş alınır. İki dikdörtgen kullanacak kişinin boyutuna göre kesisilir ve dikilir. Tahmin edildiğinden rahat bir şeydir.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir