Oradan buradan

7

 

Bu üç aydır neler yapıyoruz, zaman ne çabuk geçiyo valla hiç yetişemiyorum. Yarım yamalak biraz oradan biraz buradan daldan dala atlaya atlaya yazayım dedim. Bu son üç ayda bir Roma bir Türkiye yi sığdırdık valla, nası yaptık bizde bilmiyoruz. Yolculuktan mala döndük. Her Türkiye dönüşünde sanki buraya ilk defa geliyo gibi oluyoruz hepimize bir gurbet çöküyo uçağa bindiğimizde, hava da buz gibi ne işimiz var lan burada dedirtiyo insana. Bu fırsat bir daha elimize geçmez deyip kendimize geliyoruz.

5

 

Evde düzenli olarak birçok aktivite yapıyoruz kuzuyla, burada 2 tanesinden bahsedeceğim. Biri yaprak çalışması. Minik kuzunun ot böcek çiçek sevdası çok olduğu için bütün gün parklardayız. Topladığımız yapraklarla aşağıdaki çalışmaları yaptık. En keyiflisi de en yaprakları hayal gücüne göre bir şeylere benzetmek oldu. Kuzu  yaprak hayvanları yaparken çok eğlendi.

1

4

 

3

7

2. aktivite uçan balonlarla. Uçan balonlarımız evde neleri kaldırabiliyor, neler askıda kalıyor onu denedik.

2

 

 

Uzun zamandır yazmadığımdan yeni web sitem www.ozlemkorcak.com u da yazamadım tabi. Tüm çizimleri ve fotoları bu sitede toplamaya çalıştım. Cambridge School of Arts ta “Children Books Illustration” bölümüne yüksek lisansa başvurduğumu ve kabul aldığımı da yazamadım. Gitmeyeceğim o apayrı bir konu ama elemelerden geçip kabul edilmek de süper bişey oldu.

 

Geçen ay 2 balık 1 kedi de Esra ile  çok keyifli bir sohbet yaptık. Okumak isterseniz  http://2balik1kedi.blogspot.co.uk/2014/07/1-kitap-1-mektupta-klkuyruk-popiye.htmlRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...

4 thoughts on “Oradan buradan

  1. love and smile dedi ki:

    Merhaba,
    Kılkuyruk Popi yi ben kazandım 🙂 bu akşam oğlumla okuycam inşallah. Bloguma da yazdım az önce. çok teşekkür ederim..okuyunca kitabı ve oğlumla fotoğraflıyınca yine yazıcam bloguma.. çok güzel çizimler kitap.. başarılar diliyorum 🙂 ve tatlı şeye sağlık neşe diliyorum..
    sevgilerimle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir